Tarptautinė konferencija “The Importance of European Memory for European Future: Communist Crimes...
Birželio 20-21 dienomis Zagrebo universitete Kroatų studijų fakultete (Sveučilište u Zagrebu Fakultet hrvatskih studija) vyks tarptautinė konferencija "International Research Conference: The Importance of European Memory for European Future: Communist Crimes 3" / “Važnost Europskoga sjećanja za Europsku budućnost: komunistički zločini 3”.
Organizuojant šį renginį Zagrebo universiteto Kroatų studijų fakulteto partneriu buvo Lietuvos istorijos institutas. Birželio 22 d. šioje konferencijoje keletas mokslininkų iš Lietuvos skaitys savo pranešimus panelyje "European Experiences in Confronting the Communist Past".
Didžioji šios konferencijos dalis vyks krotatų kalba, nors keletoje sekcijų pranešimai ir diskusijos vyks anglų kalba.
Konferencijos vyksmą bus galima stebėti Zagrebo universiteto Kroatų studijų fakulteto Youtube kanale:

Informacija atnaujinta 2024-06-20 09:29