Lietuvos istorijos instituto mokslininkai atsiliepė į Ukmergės rajono savivaldybės kvietimą prisidėti prie viešų diskusijų ciklo "Komplikuotos biografijos tarp istorijos, atminties, politikos ir teisės".

2021 m. gruodžio 2 d. Ukmergės viešojoje Vlado Šlaito bibliotekoje įvyks pirmasis šio ciklo renginys, kuriame dr. Alvydas Nikžentaitis pasisakys apie "Teorines prielaidas diskusijai", dr. Mindaugas Pocius skaitys "Pranešimą apie Juozo Krikštaponio biografiją ir veiklą", dr. Aurimas Švedas moderuos diskusiją "Komplikuotos biografijos tarp istorijos, atminties, politikos ir teisės" (dalyvauja Dr. Nerijus Šepetys (Vilniaus universitetas), Dr. Alfredas Rukšėnas (Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centras), Dr. Zigmas Vitkus (Klaipėdos universitetas), Vytautas Bruveris (dienraštis „Lietuvos rytas“), istorikas, plk. ltn. Dr. Petras Stankeras, pagrindinių pranešimų autoriai ir renginio dalyviai).

Renginio pradžia: 10 val.

Renginio video transliacija bus vykdoma šiame youtube kanale:
Informacija atnaujinta 2021-12-01 11:18