2022 m. rugpjūčio 25–26 d. Klaipėdoje vyks XII nacionalinis istorijos ir archeologijos krypties doktorantų seminaras. Maloniai kviečiame jame dalyvauti visų Lietuvos institucijų istorijos ir archeologijos ar gretimose mokslo kryptyse disertacijas rengiančius doktorantus.

Tai vieta bendrauti, megzti ryšius tarp skirtingose Lietuvos institucijose studijuojančių H 005 krypties ir gretimų krypčių doktorantų, pasidalyti vieni su kitais savo atradimais.

Tai ir galimybė diskutuoti, gauti grįžtamąjį ryšį apie doktorantūroje atliktus tyrimus, pradedančiųjų mokslininkų pratybos, kuriose dalyvauja ne tik kolegos doktorantai, bet ir gerąja patirtimi besidalijantys patyrę Lietuvos mokslininkai.

Seminarą pradės visiems dalyviams skirtas plenarinis pranešimas (pranešėją ir temą pranešime vėliau).

Darbą seminare numatoma skirstyti į temines sekcijas.

Raginame dalyvauti doktorantus pristatant pranešimą apie konkrečią tiriamąją problemą arba jau gautus tyrimo rezultatus.

Vienam pranešimui pristatyti numatoma skirti iki 20 min.; diskusijoms po kiekvieno pranešimo – iki 20 min.

Maloniai prašome Renatai Rachmanovaitei šiuo el. pašto adresu: ku.renata.rachmanovaite@gmail.com

• Iki 2022 m. balandžio 15 d. pranešti apie numatomą dalyvavimą. Prašome nurodytu laiku pateikti preliminarią pranešimo temą.
  • Iki 2022 m. balandžio 30 d. atsiųsti galutines pranešimo temas ir pranešimo anotaciją (iki 2 500 spaudos ženklų).

Visų seminaro pranešėjų ir kviestinių mokslininkų nakvynės užsakymu centralizuotai pasirūpins Klaipėdos universitetas. Dėl nakvynės ir kelionės išlaidų apmokėjimo organizatoriai taikys principą, kad institucijos, kuriems yra priskirti doktorantai, apmokės savų doktorantų dalyvavimo išlaidas. Tuos doktorantus, kurie organizuojančioms seminarą institucijoms nepriklauso, bet norėtų registruotis dalyvauti seminare, kviečiame išsiaiškinti kelionės ir nakvynės išlaidų padengimo galimybes savo doktorantūros institucijose.

Kilus klausimams, užklausas prašome adresuoti Renatai Rachmanovaitei: ku.renata.rachmanovaite@gmail.com

Organizatoriai:

Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas, Lietuvos istorijos institutas, Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas, Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto Istorijos katedra.

Informacija atnaujinta 2022-03-10 16:58