Maloniai kviečiame į išskirtinį renginį "Knygos, prakalbinusios praeitį: žvilgsnis į Lietuvos istorijos instituto leidinius".

Šiame renginyje, vyksiančiame 2021 lapkričio 25 d. (ketvirtadienį) nuo 16 iki 19:30 Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Konferencijų salėje (V aukštas) bus pristatytos 2020-2021 metais Lietuvos istorijos instituto mokslininkų parengtos bei išleistos knygos:

Irmos Kaplūnaitės ir Ryčio Jonaičio monografija „Senkapis VIlniuje, Bokšto gatvėje. XIII-XV a. laidosenos Lietuvoje bruožai“
Agnės Railaitės – Bardės monografija „Origo et Arma. Kilmė ir herbas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI-XVIII amžiuje“
Mindaugo Šapokos monografija „Didysis Šiaurės karas, 1700-1721: karas, pakeitęs moderniąją Europą“
Straipsnių rinktinė „Be emocijų. Lenkų ir Lietuvių dialogas apie Józefą Piłsudskį“
Česlovo Laurinavičiaus monografija „Lietuvos su Klaipėda ir Vilniumi genezė: anglų ir rusų „Didžiojo žaidimo“ Baltijos aspektas“.
Kolektyvinė monografija „Nusikaltimų pėdsakai neišnyksta. Masinės žudynės Panerių miške 1941-1944 metais“.
Tamaros Bairašauskaitės sintezė „Lietuvos totorių istorija“.

Dalyvauja šių knygų autoriai. Renginio moderatorius – Aurimas Švedas.

Būtina išankstinė registracija. Patekti į renginį galima tik turint galiojantį „Galimybių pasą“, arba ES Skaitmeninį Covid pažymėjimą.

Informacija atnaujinta 2021-11-18 11:07