Maloniai visus kviečiame į Liublino katalikiškojo Jono Pauliaus II universiteto profesoriaus hab. dr. Paweł Kras paskaitą „Pietas Jagellonica. Royal Prayer Books and Religious Practice of the Jagiellonian Dynasty.“ Profesorius P. Kras yra vienas solidžiausių inkvizicijos ir eretinių judėjimų Vidurio ir Rytų Europoje vėlyvaisais Viduramžiais tyrėjų. Prieš keletą metų jis subūrė tarpinstitucinį medievistų tinklą – Viduramžių studijų centrą (Centrum Studiów Mediewistycznych). Paskaitos metu bus pristatyta neseniai P. Kras išleista Lenkijos karaliaus ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Aleksandro (1492–1506) maldaknygė, kurios originalas saugomas Britų bibliotekoje (Didžioji Britanija).

Paskaita vyks spalio 22 d. (antradienį) Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, 211 auditorijoje. Paskaitos pradžia 17:00 val.

Paskaita vyks anglų kalba.

Kviečiame dalyvauti!

Informacija atnaujinta 2024-10-16 11:53