Dr. Liucijos Vervečkienės (VU TSPMI) pranešimas „Atminties (ne)perdavimo problematika: karta,...

Maloniai kviečiame 2023 m. gegužės 9 d., 14 val. apsilankyti Lietuvos istorijos institute (Tilto g. 17, 320 kab), kur vyks dr. Liucijos Vervečkienės (VU TSPMI) pranešimas „Atminties (ne)perdavimo problematika: karta, šeima, valstybė“ ir atvira diskusija.

Liucija Vervečkienė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute 2022 m. apgynė daktaro disertaciją „Visi jie buvo patriotai vis tiek, norėjo tos nepriklausomybės“: kartos po "lūžio" atminties darbas ir buvusio režimo samprata“. Autorė gilinasi į tarpdisciplininius atminties, atminties politikos, kartų klausimus, domisi metodologiniais atminties tyrimų aspektais.

Informacija atnaujinta 2023-05-03 15:40